A| A| A
et | ru

Esileht » Tuleohutuskampaania 2011

Tuleohutuskampaania 2011

KONTROLLI OMA VANEMATE SUITSUANDURI KORRASOLEKUT JA AITA VAHETADA PATAREID

 

Päästeamet korraldab 31 oktoobrist kuni 13 novembrini suitsuanduri teemalise teavituskampaania. Kampaania kutsub üles kontrollima oma vanemate ja eakate lähedaste suitsuanduri korrasolekut ning vahetama vajadusel patareid.

Viimastel aastatel leitakse eakatega toimunud tuleõnnetuste sündmuskohtadelt üha sagedamini tühja patareiga- või laest alla keeratud suitsuandureid. Probleemid saavad alguse tavaliselt siis kui vanainimeste endi tervislik olukord ei võimalda anduri eest piisavalt hoolt kanda. Kui pole ka kellegi poole abi saamiseks pöörduda, võib ta probleemi unustada või seda ignoreerima hakata. Kahjuks esineb ka juhtumeid, kus poest soetatud suitsuandur puhtalt paigaldusraskuste tõttu kunagi lakke pole jõudnud. Kurb tõsisasi on aga, et elusid päästab vaid töökorras ja õigesti paigaldatud suitsuandur.

Kuna kampaania sihtgrupp on tööealine elanikkond, saame kõik algavas kampaanias käed külge küüa. Kampaania sõnum on: „Kontrolli oma vanemate ja eakate lähedaste suitsuanduri korrasolekut ning aita vahetada patareid.“ Käi palun mõttes läbi kõik oma lähedased vanainimesed ja tuleta meelde, kas oled nende laes suitsuandurit märganud. Või lebab see hoopis riiulil? Äkki nad ei oska seda ise paigaldada ega patareid vahetada? Kampaania juhib muuhulgas tähelepanu asjaolule, et lisakaitseks on alati kasulik paigaldada koju rohkem kui üks suitsuandur.

Vaata suitsuanduri paigaldamise õpetust

Vaata suitsuanduri hooldamise õpetust

TELEKLIPID

Kõigis suuremates kohalikes eesti- ja venekeelsetes telejaamades esitatakse 30-sekundilist täisversiooni ja 22- sekundilist meeldetuletavat versiooni. Neis kujutatakse erakordselt tegusaid vanainimesi, kes suitsuanduri hooldamisega läbi raskuste ise püüavad hakkama saada.

Tähelepanu juhitakse asjaolule, et kui sinu vanemad nii kõbusad pole, mine neile appi. Ilmselgelt on täies elujõus inimesel võrreldes eakatega suitsuanduri paigaldamine ja hooldamine väga lihtne tegevus.

Telereklaami esitatakse ka kaubanduskeksuste sisetelevisioonis.

RAADIO

Raadioreklaamis kasutatakse telereklippidest tuttavat motiivi.

Lisaks Rahvusringäälingu- ja Eesti Ringhäälingute Liidu kanalitele esitatakse raadioreklaami kaubanduskettide siseraadiotes.

Kuula raadioreklaam eesti keeles

Kuula raadioreklaami vene keeles

 

TRÜKIREKLAAM

Trükireklaame esitatakse tänavatel välireklaamidena ja ajalehtedes. Neis kujutatakse telereklaami läbivat stseeni ja selle põhisõnumid on selgitavate tekstidena sobivasse formaati paigutatud.

 

Trükimeedia.jpg

 

Bussiootepaviljon.jpg

KOHTREKLAAMID

Trükireklaamide erilahendusi eksponeeritakse kampaania koostööpartnerite Prisma Peremarketites, Selvertes ja K- Rautakesko kauplustes üle- Eesti.  Need on paigaldatud patareide lettide või suitsuanduri lettide juurde tuletamaks meelde, et just siin on üks võimalus probleemile lahendust hankida.

Meil kõigil on võimalik kampaanias kaasa lüüa! Käi palun mõttes läbi kõik oma lähedased vanainimesed ja tuleta meelde, kas oled nende laes suitsuandurit märganud. Või lebab see hoopis riiulil? Äkki nad ei oska seda ise paigaldada ega patareid vahetada?

Kampaania juhib muuhulgas tähelepanu asjaolule, et lisakaitseks on alati kasulik paigaldada koju rohkem kui üks suitsuandur.

Pane kampaania bänner oma kodulehele!

 

Suitsuandur_170x70px-p1.gif lae bänner oma arvutisse  600x300pxt või 170x70

 

PÄÄSTEAMETI KAMPAANIA KOOSTÖÖPARTNERID

__thumb_-2-K-rauta.jpg

__thumb_-2-Tamrex.jpg

__thumb_-2-Selver_.jpg

__thumb_-2-Prisma_peremarket.jpg

Sündmuste kalender

  E T K N R L P