A| A| A
et | ru

Esileht » Korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Kust saab suitsuandurit soetada?

Suitsuandurit on võimalik soetada kõigist suurematest poekettidest (Rimi, Selver, Comarket, Prisma jne), samuti ehituspoodidest (Bauhof, Ehituse ABC, K-rauta jne). Loomulikult võib suitsuandurit leida ka teistest kauplustest, kuid ülaltoodud kettides on seade kindlalt müügil. Täpsem info suitsuanduri soetamise kohta leiad siit.

Mida tähendab suitsuanduri piiksumine iga natukese aja tagant?

Kui suitsuandur piiksub iga 30 sekundi tagant, siis see tähendab, et seadme patarei hakkab tühjenema ja vajab välja vahetamist. Patarei vahetamise kohta leiab täpsema informatsiooni siit.

Miks läheb suitsuandur ilma põhjuseta häiresse?

Kui suitsuandur annab valehäiret, siis selleks võib olla mitmeid põhjuseid:

  • Esmalt tuleks proovida suitsuanduri puhastamist. Vahel võib häire põhjuseks olla seadmesse kogunenud tolm. Suitsuandurit saab puhastada seadet lahti võtmata kuiva tolmulapiga või ka tolmuimejaga. Kui väline puhastamine ei aita, siis võib anduri laest alla võtta ja kontrollida ega sinna midagi sisse sattunud ei ole (suvisel ajal näiteks putukad).
  • Kui puhastamine probleemi ei lahendanud, siis tasub proovida patarei vahetamist. Kui patarei hakkab tühjenema või ei ole seadme jaoks sobiv, võib see aeg-ajalt põhjustada valehäireid. Seadmel on kirjas, millist tüüpi patarei on sobiv ja seda tuleks järgida.
  • Kui eelpool pakutud variandid probleemi ei lahenda, siis tuleks pöörduda toote müüja poole, sest ilmselt on tegemist vigase tootega.

Sündmuste kalender

  E T K N R L P